Hakkımızda

SOFT VİA İNTERNET HİZMETLERİ

SOFT VİA iş tecrübesini, özgüvenini, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile birleştirerek hizmet veren bilişim şirketidir. Yazılım sektörünün getirdiği yenilikler doğrultusunda sürekli kendini yenileyerek, kaliteli ve yenilikçi projelerle farklılık yaratarak kalıcı olmayı hedeflemektedir.

2012 yılından bu yana Bursa’da hizmet vermektedir.Hizmet verdiği firmaların yazılım ile ilgili istekleri doğrultusunda çözüm ve danışmanlık vermek için kurulmuştur.Vizyonumuz

Visyonumuz , müşterilere İnternet stratejileri geliştirerek danışmanlk yapan , kesintisiz hizmetler sunan küresel İnternet sağlayıcısı olmaktır. En yüksek standartları sunabilen , yeni standartlar oluşturabilen , insane ve çevreye duyarlı, öncü velider kurumlardan biri olmak ve global web yazılım tasarım sektöründe saygınlık ve tanınırlık kazanmak.

Misyonumuz

İnternetin gelişen ortamında size ihtiyaçlarınızı , isteklerinizi ve hedeflerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir zemin hazırlamak, başarıya giden yolda iyi niyetli ve profesyonel bir yaklaşım sergilemek, güveninizi ve memnuniyetinizi her zaman menfaatlerimizin üstünde tutmak,yaşanabilecek sorunları oluşmadan önleyici yaklaşımlar geliştirmek, sahip olduğumuz en değerli şeyin inancımız ve isteğimiz olduğunu bilmek sürekli gelişime ve yeniliğe açık olup bunu sizlerle paylaşmak, birlikteliğin son paylaşımın gücüne inanarak size çözümlerinizde ortak olmaya çalışmaktır.