Apple Ekran Servisi

Apple Ekran Servisi

İPhone Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone ekran değişimi gerekli tüm koşulların sağlandığı teknik servis odamızda yapılmaktadır. Teknik servis odası tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır. Ek önlem olarak ise teknisyenlerimiz statik elektrik önleyici bileklik takmaktadırlar. Teknik servisimize ekran kırılması sorunu ile gelen cihazınız müşteri temsilcilerimiz tarafından teknik servis odamıza alınır.

  1. İlk yapılan işlem ücretsiz arıza tespitidir. Ekran kırılması dışında herhangi bir sorun olup olmadığı kontrol edilir ve sizlerle paylaşılır.
  2. İkinci işlem ise kırık olan ekranın özenli bir şekilde özel ekipmanlar kullanılarak cihazdan sökülmesidir.
  3. Performans artışı yaşanması için cihaz içerisinde biriken kir, toz ve benzeri partiküllerin temizliği yapılır.
  4. Sökülen ekran yerine orjinal iPhone ekranı takılır.
  5. Telefonunuz teknisyenlerimiz tarafından test edilir ve başarılı bir şekilde test onay formundan geçtikten sonra incelemeniz amacıyla sizlerin beğenisine sunulur.

iPhone 7 Plus ekran değişiminin ardından cihazınızı dilediğiniz kadar inceleme, herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır. Onay verdiğinizde ise garanti kartınız hazırlanır ve cam koruyucu hediyeniz takılarak cihazınız sizlere teslim edilir. iPhone Plus ekran değişimi teknik servisimizde nasıl yapılmaktadır detaylı bir şekilde inceleyebilmek için hemen aşağıda bulunan ve APPLE teknisyenlerimiz tarafından çekilmiş olan videomuzu izleyebilirsiniz.